Registrace do závodu Kaskáda Race /informace, startovné, systém hodnocení/

Registrace probíhají prostřednictvím elektronického formuláře (www.kaskadarace.cz). Registrace se stává platnou v okamžiku uhrazení plného startovního poplatku. V případě, že se na závod z jakýchkoliv důvodů nebudete moci dostavit, není možné již uhrazenou registraci zrušit, je však možné, po dohodě s organizátorem, registraci převést na jinou osobu. V takovýchto případech nám napište e-mail na info@kaskadarace.cz, kde se domluvíme na dalších krocích.
K převodu registrace v den závodu si s sebou nezapomeňte přinést vytištěný původní potvrzovací e-mail s registrací.

Účastníci hlavního závodu, tedy osoby starší 15 let, budou startovat v různých startovních vlnách. Preferovanou startovní vlnu účastník uvede při registraci v registračním formuláři. Na výběr je klasická vlna OPEN, která bude pouštěna v určitém množství závodníků s pořadatelem určeným časovým rozmezí. Za příplatek +100Kč můžete startovat ve vlně ELITE, kdy vyběhnete mezi prvními a nejlepšími závodníky. Pozor – množství účastníků v této vlně je omezeno! Trať závodu tak ještě nebude tolik poničená. Tyto startovní vlny budou hodnoceny samostatně, a to v kategoriích muži a ženy. Ostatní OPEN vlny pak budou vyhodnocovány zvlášť.

Účastníci dětského závodu, tedy osoby věku 5 až 14 let, startovní vlnu při registraci volí dle věku dětského účastníka.

Startovní listina bude před závodem zveřejněna a bude tedy možné ověřit si přesný čas vaší startovní vlny. O zveřejnění startovní listiny budeme informovat na našich webových stránkách a našem FB profilu.

Startovné

Období registrace Cena
1.12. - 31.12. 750 Kč
1.1. - 31.3. 850 Kč
1.4. - 31.7. 950 Kč
1. 8. - 1.10. 1050 Kč
na místě 1150 Kč

Děti budou mít startovné za 250 Kč při registraci online a na místě 300 Kč
Příplatek za vlnu ELITE 100 Kč

Systém hodnocení

Výsledný čas bude měřen za pomoci čipové časomíry, která bude umístěna na závodníkově kotníku (se správným umístění čipu Vám pomohou naši dobrovolníci). Díky času, získaným za pomocí čipu, budou vyhodnoceni tři nejrychlejší závodníci v každé kategorii, tedy muži a ženy z OPEN startovních vln i pro ELITNÍ startovní vlny.

Týmové závody - vyhrává tým, který bude mít nejlepší průměrný týmový čas. Všechny časy jednotlivých běžců v týmu se sečtou a poté vydělí počtem členů v týmu. Je tedy jedno, jestli budou v týmu 3, 4 nebo 5 závodníků. Důležité je, aby byl váš průměrný týmový čas co nejlepší.

Dětské závody jsou brány jako nesoutěžní závod a proto také nebude vyhlášení vítězů. 

Stánek s registrací a infostánek

Registrační stánek i informační stánek budou řádně označeny a umístěny v prostoru Vranovské pláže.

Na tomto místě bude nutné provést prezenci, a to nejpozději hodinu před vaším startem. Zároveň si vyzvednete startovní balíček a odevzdáte zde všechny potřebné dokumenty, opatřené vaším podpisem nebo podpisem zákonného zástupce v případě dětí. Než přijdete do prezenčního stánku, zapamatujte si svoje startovní číslo, které najdete ve startovní listině, pod tímto číslem se budete prokazovat. Rozhodně doporučujeme si s sebou vzít také průkaz totožnosti.

Pracovníci stánku budou také připraveni poskytnout vám veškeré potřebné informace, nebojte se jich tedy zeptat na vše, co Vás zajímá nebo Vám není jasné.

Co je součástí startovního balíčku?

Startovní balíček si účastník závodu vyzvedne v registračním stánku minimálně hodinu před startem. Součástí startovního balíčku bude také elektronický čip pro časomíru, který je nutné po proběhnutí cílem vrátit neprodleně zpět na určené místo. O správném umístění čipu budete informování na místě, se vším Vám pomohou naši dobrovolníci.

A co uhrazením startovného získám?