Dětské závody /adrenalin pro nejmenší/

ŠKOLNÍ ZÁVODY KASKÁDA RACE (PÁTEK 1. 10. 2021)

V rámci podpory rozvoje sportu u dětí a mládeže na Znojemsku ve spolupráci s městem Znojmem a Jihomoravským krajem jsme pro žáky 2. stupně základních škol připravili závod s tratí dlouhou do 1 km a několika překážkami, který se bude konat v pátek 1. října 2021 na Vranovské pláži.

Každý závodník má startovné zdarma a zajištěn je také odvoz autobusy od základních škol zdarma.

Harmonogram závodu:

S sebou: Sportovní oblečení včetně sportovní venkovní obuvi, ručník, převlečení. 
Svačina pro závodníky bude zajištěna.
Každý závodník obdrží v cíli dary od sponzorů závodu.

Více informací na info@kaskadarace.cz.

DĚTSKÉ ZÁVODY (Sobota 2. 10. 2021)

V rámci závodu Kaskáda Race budou připraveny také dětské závody pro děti s rokem narození 2006 – 2015 s tratí dlouhou 500+m a 5+ překážek se startem i cílem přímo na Vranovské pláži.

Začátek dětských závodů od 13:00.

V ceně startovného:

Děti budou rozděleny do jednotlivých kategorií podle jejich věku.

Účastníci dětského závodu, tedy osoby s rokem narození 2006 – 2015 budou startovat jednotlivě v časových intervalech po 30 sekundách.

Zákonní zástupci nezletilých závodníků mohou účastníky dětského závodu na trati doprovodit. U nižších věkových kategorií je doprovod dospělého doporučován! Dospělý doprovod by neměl dětskému závodníkovi ulehčovat průběh závodu a neměl by nepřiměřeně pomáhat, může však běžet podél trasy, dohlížet a v případě, že by dítěti hrozilo zranění, zasáhnout.V dětském závodě s rokem narození 2006 - 2015 není žádná z překážek penalizována.  Startovní číslo je nutné si vyzvednout alespoň 1 hodinu před začátkem závodu.

Při vyzvednutí startovního balíčku je potřeba odevzdat vyplněný a podepsaný souhlas zákonného zástupce, ochranu osobních údajů a potvrzení o seznámení se všeobecnými podmínkami. Veškeré dokumenty najdete na tomto odkazu: https://www.kaskadarace.cz/dokumenty-ke-stazeni

Startovné při registraci online 200 Kč a na místě 250 Kč.

Registrace je platná až po uhrazení startovního poplatku, neuhrazené registrace budou zrušeny.