Organizace závodu /co si vzít s sebou? co na sebe? kde zaparkovat?/

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY, KTERÉ JE TŘEBA MÍT V DEN ZÁVODU U SEBE?

Povinností každého účastníka, který je řádně registrovaný, je mít u sebe v den závodu následující podepsané dokumenty a odevzdat je při prezenci v den závodu v označeném registračním stánku:

Všechny tyto dokumenty, od Všeobecných podmínek pro závod Kaskáda Race a Pravidla závodu Kaskáda Race budou dostupné ke stažení zde na těchto webových stránkách závodu v dolní části „patičce“.

Povinností je s sebou mít i osobní doklady (občanský průkaz) a kartičku pojišťovny. Nezapomeňte, že závod Kaskáda Race je extrémní překážkový závod a berte proto, prosím, v úvahu, že během absolvování závodu může dojít k úrazu.

Co na sebe?

Rozhodnutí necháme na Vás :-) Můžeme Vám pouze doporučit, abyste zvolili takový oděv, který Vám je pohodlný a aby odpovídal charakteru závodu a náročnosti terénu. Doporučujeme také volit kvalitní obuv s pevnou podrážkou, ale POZOR - obuv s hřeby je z důvodů bezpečnosti zakázána.
Z vlastní zkušenosti velmi doporučujeme přibalit si s sebou igelitový sáček nebo pytel, do kterého si po závodě schováte mokré věci. Neměli byste také zapomenout na suché převlečení a přezutí, hodit se Vám bude také ručník. Protože budou v areálu k dispozici sprchy pro Váš komfort po závodě, do tašky bychom také přibalili ručník a mýdlo nebo sprchový gel.

Bude k dispozici prostor, kam si můžu schovat svoje věci?

Pro řádně registrované závodníky bude v areálu Vranovské pláže připravena úschovna, kde si budete moci odložit své tašky a další věci. Berte prosím v potaz, že organizátoři nezodpovídají za případnou ztrátu těchto věcí, své tašky si zde ukládáte na vlastní riziko. Už z toho důvodu nedoporučujeme závodníkům, aby si s sebou brali cenné věci nebo větší množství peněz.

Bude k dispozici první pomoc?

Pro případ úrazu bude v areálu připraven označený stánek první pomoci.

Na místě budou pro všechny případy přítomni také členové Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje a členové Vodní záchranné služby. Nemusíte se bát, členové Vodní záchranné služby budou dohlížet na vaše bezpečí nejen na části tratě, které jsou přilehlé k vodním plochám, ale budou také rozmístěni po celé délce trasy a připraveni poskytnout lékařskou první pomoc před příjezdem zdravotnické lékařské služby.

Jak to bude se zázemím, občerstvením a sociálním zařízením?

V zázemí Vranovské pláže naleznete nejen stánky s občerstvením, ale také restaurace, využít můžete také komfortní sociální zařízení se sprchami a rozsáhlé možnosti ubytování přímo v areálu.

K účelům omytí nejhorších nečistot po skončení závodu prosím využijte přilehlých vodních ploch (Vranovské přehrady). Sprchy využijte pouze na omytí menších nečistot.

V areálu je také k dispozici dostatečný počet odpadkových košů. Dodržujte prosím čistotu a odpadkové koše maximálně využívejte. Nikdo si přece nechceme ničit životní prostředí a kazit krásy, které nám okolí nabízí.

Kde můžu zaparkovat?

Návštěvníkům a závodníkům závodu bude k dispozici neplacené odstavné parkoviště, které se nachází jen pár desítek metrů od vstupu do areálu Vranovské přehrady. Samotný vjezd do areálu Vranovské pláže bude umožněn pouze vozidlům ubytovaných, držitelům karet s povolením vjezdu, vozidlům organizátorů, pořadatelů, bezpečnostní služby, obslužným vozidlům, vozidlům zdravotníků atp.

PROSÍME O DOCHVILNOST! Je i ve Vašem zájmu dorazit na závod s dostatečným předstihem, a to nejen z důvodu kolon, které by se mohly tvořit, ale také pro Váš pocit klidu před samotným startem. Budete tak mít i dostatečný čas na rozcvičení a protažení se před Vašim výkonem.

Bude zde možnost ubytování?

V areálu Vranovské pláže je samozřejmě možné se za poplatek ubytovat v penzionech, chatkách, karavanech, vlastních karavanech a stanech.

Ubytování v penzionech, chatkách, karavanech i stanech bude účtováno dle platného ceníku areálu.

Ubytování můžete rezervovat na internetových stránkách www.vranovska-plaz.cz